#

Заслужений "дерибанщик" ІІ ступеня

Дмитро Качура (журналіст)

25.08.2021 12:21
Заслужений "дерибанщик" ІІ ступеня
Дмитро Качура
На День незалежності Анатолія Федорука, який з 1998 року очолює Бучу, нагородили орденом «За заслуги» ІІ ступеня - "за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю".
Сльози заважають мені говорити – адже замість того, щоб сидіти за гратами заслужений "дерибанщик" України Федорук продовжує роздавати землі Київщини під забудову. І навіть отримувати ордени. Колишній "регіонал", "нашоукраїнець", потім - представник БПП, тепер представляє "слуг" - і все у нього добре. Адже він "значний особистий внесок" приносить туди куди треба…
Єдине питання – а чому ж йому дали "За заслуги" лише другого ступеню? Кому ж мають дати перший? Може, куму Федорука – Карплюку, який в Ірпені виріс до того, що для "брудних справ" у нього тепер є свій Маркушин, чи Прилипку з Гостомелю, який забудовує все навколо аеродрому?
Чи може все ж таки таку медаль дадуть "конторським" і "мєнтовським", які "кришують" пана Федорука і таких нахабних дерибанщиків як він?
Читати "Моя Київщина" у Telegram