#

Жанна Осипенко (заступниця директора Департаменту освіти КОДА): Про пришкільні мовні табори Київщини

07.06.2018 08:54
Жанна Осипенко (заступниця директора Департаменту освіти КОДА): Про пришкільні мовні табори Київщини

Із закінченням  навчального року для школярів починається весела і яскрава пора  −  канікули.  Провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером − це залишитися без казкових емоцій, нових друзів і різноманітних розваг.  

Заклади освіти створюють всі умови для забезпечення змістовного та цікавого дозвілля дітей,  дають можливість їм творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд, використовуючи ігрові форми поглиблювати знання з іноземної мови. З початку червня в районах та містах області розпочали роботу літні мовні та пришкільні табори.

Заклади освіти області мають розгалужену мережу таких таборів. У 2018 році на базі закладів освіти області функціонує  658 таборів, що на 33 табори більше, ніж у 2017 році (625 таборів).

Активним дозвіллям та навчанням  у таборах планується охоплено понад 27 тисяч дітей 8-14 років. Табори функціонують в усіх районах та містах  області.

Літній мовний табір – це прекрасна можливість для учнів покращити знання англійської мови у невимушеній атмосфері, дізнатися багато нової та цікавої інформації, що не пов'язана зі шкільною програмою, приймати участь у різних розважальних видах діяльності

В цьому році в області функціонує  318 літніх мовних таборів, з них 45за проектом  GoCamp. В літніх мовних таборах працює  63 волонтери.

В області функціонують мовні  табори  з вивчення 8 мов: англійської (у всіх районах, містах, ОТГ), німецької (Броварський, Вишгородський, Іванківський, Таращанський, Поліський райони, м. Бориспіль, Бровари, Буча),  французької (Іванківський район, м. Обухів, Бровари), польської (м. Біла Церква, Бровари, Буча, Ірпінь, Обухів), іспанської (Іванківський район, Бровари),  грецької, турецької (м. Бровари) та болгарської (м. Біла Церква) мов.

У пришкільних таборах функціонують профільні зміни національно-патріотичного спрямування, технічного, естетичного.

Всі діти мають можливість підібрати собі справу до вподоби.

Для забезпечення роботи таборів залучено близько 10 млн. грн. коштів районних, міських, сільських та селищних бюджетів та спонсорських коштів). Учнів забезпечено харчуванням.

Читати "Моя Київщина" у Telegram