Зустрічі університетських спільнот у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»
Олена Шуст (Депутат КОР)
Разом із командою Білоцерківський національний аграрний університет долучилися до зустрічі університетських спільнот у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – ініціативи першої леді Олена Зеленська.
Під час заходу презентовано шість нових освітніх курсів для фахівців у сфері ментального здоров’я, розроблених відповідно до міжнародних стандартів та з урахуванням актуальних професійних запитів. Серед них: «Профілактика ризикованої поведінки серед молоді», «Травмоінформований підхід», «Підлітковий вік: карта для дорослих», «Законодавство у сфері психічного здоров’я: навігатор для фахівця», «Материнство і батьківство без стресу: курс для фахівців» та «Базові навички спілкування для надавачів психосоціальної підтримки».
Проєкт реалізовано за підтримки програми «Партнерство за сильну Україну», що фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Норвегії, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.
Супровід впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» здійснює Координаційний центр з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України за експертної підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.
Захід став важливою платформою для ознайомлення з новими інструментами підтримки ментального здоров’я та їх інтеграції в освітній процес.
Читати "Моя Київщина" у Telegram