Звернення до Прищепчука: Гєна, звідки бабло?!
Дімітріус Зірковий (Політик майбутнього)
Всі, хто в курсі обстановки в Білій Церкві, знають, що Гєна Іванич роками шлявся по району та клянчив копійки. Це в перервах між розпилом бюджету у Фурсах, вкраденим стадіоном у військовому містечку та незаконною виробкою заповідного лісу.
Прикриття було прикольне – мормонська церква (Гєна-єпіскоп), незгода з усіма та перекриття трас разом із Надєю Савченко, яка готувала теракт (підрив Верховної Ради) ну і спортивна двіжуха (Гєна Іванич півстоліття тусувався в спортивному костюмі та кросах-адіках).
А тут після початку повномасштабного форму начепив військову, двіжуху розгорнув, плів якусь муть про інструкторів та гуманітарку, але зрештою отримав від нас бронювання від мобілізації по лінії комунальників.
Проте коли підтягнувся контрабандист Пелюховський, Гєна Іванич чи не вперше в житті напялив костюм-троєчку та почав шустріть на пресухах в Києві. Пішохід Прищепчук почав гасати на модних тачєлах з водіями та супроводом. Маякував народу, що має бюджет по партійній лінії 250 тисяч на місяць на позитивний імідж, шарахався домовлятись про свій фейс на бігмордах. Паралельно почав чесати пургу за всеукраїнську, міжнародну та міжпланетну політику, хоча односельчани з Трушків навіть його не обрали депутатом сільради на останніх місцевих виборах. Сраний Тік-токер, млять.
Дорого-багато! Але Гєна Іванич забув народу розповісти про свої пригоди в 90-х. Мутні тьоркі, бєспрєдєл, заїзди на Лук’янівку і всяке таке. Так що, братка, краще рубай по-тихому дрова в Гайку та не викаблучуйся. Ростом не вийшов міжпланетну політику розрулювати…
