#

Звіряче бажання влади або чому тікток-воїн судиться за посаду

Аліна Захаренко (юристка, активістка)

24.05.2024 10:37
Звіряче бажання влади або чому тікток-воїн судиться за посаду
Аліна Захаренко

У Білій Церкві назріває серйозний скандал. Більше ніж через півроку після звільнення з посади секретаря Білоцерківської міськради Дмитро «Звєзда» Киришун знову намагається повернутися на посаду. Для цього він подав до «правильного» суду, який «намалював» йому рішення. І зараз у БЦ розгортатимуться дуже цікаві події.

Враховуючи той факт, що мер Геннадій Дикий мобілізувався і в.о. очільника став чинний секретар міськради Володимир Вовкотруб, розрахунок Киришуна абсолютно зрозумілий: він хоче до корита, посунувши всіх. Ціль – взяти в свої руки всю владу у Білій Церкві. І з юридичної точки зору, така ідея цілком здійсненна.

До речі, є ще один важливий аргумент, чому Киришун так хоче закріпитися у Білій Церкві. Він до смерті боїться. Він не хоче воювати і останні місяці бігає по лікарнях – і зокрема, по військових госпіталях – за довідками. Ціль проста – отримати інвалідність, щоб списатися за станом здоровя. Оскільки причин для цього обєктивно у «качка» і спортсмена-«тітушки» Киришуна, який мало не кожен день ходить в спортзал, нема, то хоче отримати довідку по «кукусі».

Тож на Білу Церкву очікують вкрай цікаві перспективи. Місто теоретично може очолити «тітухан» з довідкою про проблеми з «дахом». На практиці, вочевидь, так не відбудеться: цього не допустить депутатський корпус міськради. Але в результаті на нас з високою долею ймовірності чекає клінч, коли управління містом буде паралізоване.

Читати "Моя Київщина" у Facebook