#

Аеропорт "Бориспіль" встановив рекорд на найдорожчий куплений автомобіль

21.02.2020 09:59
Аеропорт "Бориспіль" встановив рекорд на найдорожчий куплений автомобіль
Фото з мережі Інтернет

Міжнарожний аеропорт "Бориспіль" придбав автомобіль Toyota Land Cruiser за 2,17 млн грн, і він входить у двадцятку найдорожчих автомобілів, які купила держава минулого року

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Главком".

Власником найдорожчого позашляховика минулого року став аеропорт "Бориспіль". У тендерній документації зазначено, що державне підприємство мало заплатити за Toyota Land Cruiser 1,8 млн грн.

Але це ціна без податку на додану вартість, який в Україні становить 20%. Тож виходить, що кінцева вартість "крузака" для "Борисполя" – близько 2,17 млн грн.

Також нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський знову зчепився з секретарем Бориспільської міської ради Ярославом Годунком, якого в липні назвав "розбійником" і вигнав з наради.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: