#

Атлети з Київщини тріумфували на Міжнародному чемпіонаті в Румунії

22.09.2020 16:25

Нещодавно, 19 та 20 вересня, в місті Клуж-Напока, що в Румунії, відбулися змагання головного міжнародного легкоатлетичного старту нинішнього сезону - чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій, у якому взяли участь спортсмени з Київщини

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на КОДА.

До складу української делегації увійшли вихованці Київської обласної ШВСМ. Майже всі додому повертаються з перемогою.

Відтак, Анна Плотіцина фінішувала першою на дистанції 100 метрів з бар’єрами (13,21 с). Аліна Шух була поза конкуренцією з семиборства (5940 очок). Ілля Кравченко виграв змагання зі стрибків з жердиною (5,20 м). Бронзову медаль виграла Дарина Вдовиченко з бігу на 800 метрів (2.06,07 хв).

За крок від нагороди, на четвертому місці завершив змагання Віктор Самолюк у штовханні ядра.

Нагадаємо, що на 14 км автодороги Київ—Одеса поліцейські виявили невідомий предмет, схожий на гранату.