#

Багатоборка з Київщини потрапила в трійку призерів міжнародного турніру (ФОТО)

30.06.2021 16:43
Фото з місця події

Багатоборка з Київської області Анастасія Мохнюк посіла друге місце на міжнародному турнірі, який проходив 26-27 червня у Варшаві

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу КОДА.

Зазначимо, що Анастасія Мохнюк лише цього року повернулася на міжнародну арену, проте її прагнення виконати олімпійський норматив і зусилля, які вона до цього доклала, залишаться в пам’яті прихильників легкої атлетики надовго.

Вихованка Київської обласної ШВСМ розпочала літній сезон наприкінці квітня змаганнями в Італії, де за сумою семи видів набрала 6004 очки.

А 26-27 червня посіла друге місце на міжнародному турнірі з багатоборства INTER Europol mityng у Польщі й поліпшила результат сезону, лише 10 очками поступившись суперниці з Чехії. Більше того, 6230 очок стали четвертим результатом за всю її кар’єру, проте для нормативу (6420) цього виявилося замало.

По видах Мохнюк показала у Варшаві такі результати: 100 м з/б – 13.23 с, висота – 1.71 м, ядро – 14.61 м, 200 м – 24.55 с, довжина – 6.32 м, спис – 39.44 м, 800 м – 2:14.27 хв.

Ще одна представниця Київщини Дарина Слобода у Варшаві не фінішувала з бігу на 200 метрів і достроково припинила змагання.

Нагадаємо, що в Бучі відбувся другий  етап Відкритої особистої першості Спортивно-технічного клубу "Сона" із мотокросу.