#

Бігуни із Переяслава трімфували на Всеукраїнських змаганях з легкої атлетики

18.07.2022 12:00
Фото з місця події

Переяславські спортсмени здобули золоту та срібну нагороди на Всекраїнських змаганнях з легкої атлетики, що відбувалися 13 та 14 липня у Луцьку

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" покликанням на спільноту "Переяславська ДЮСШ" у Facebook.

Всеукраїнські змагання з легкої атлетики пройшли за підтримки центрів Олімпійської підготовки. У них змагалися найкращі легкоатлети з 16 областей України.

У результаті переможцями та призерами змагань стали четверо переяславських бігунів:

• Могильний Денис здобув "золото" у бігу на 1500м (4.14.41) та в бігу на 3000м (9.17);
  • Ємець Владислав виборов срібні медалі у бігу на 100м (10.82) та в бігу на 200м (22.03);
  • Кравчук Руслан переміг у бігу на 800м (2.04.61);
  • Черниш Ярослав у бігу на 400м та у бігу на 200м ввійшов в десятку найкращих.

У повідомленні йдеться:

Вітаємо спортсменів і їх тренера з відмінним результатом. Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись на стадіонах, віримо у спільну ПЕРЕМОГУ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!!

Нагадаємо, що студент із Переяслава здобув два "золота" на чемпіонаті Європи з плавання.