#

Біла Церква витратить 6 млн грн на оновлення генерального плану міста

17.05.2024 13:31
Біла Церква витратить 6 млн грн на оновлення генерального плану міста
Фото з мережі Інтернет

Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради оголосило тендер на проведення містобудівного моніторингу 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Антикор".

В основі завдань покладено перетворення географічної інформації у цифровий формат з метою використання її для розробки містобудівної документації та планів розвитку території.

Основні кроки:

  • Збір даних: Збір всієї необхідної географічної інформації про територію Білоцерківської міської територіальної громади, включаючи будівлі, дороги, рельєф місцевості, водойми тощо.
  • Цифрове моделювання: Перетворення зібраних даних у цифровий формат, що відповідає Державній геодезичній системі координат УСК-2000.
  • Створіть картографічну основу: Використовуйте отримані цифрові дані для створення базових карт, які відображають територію в потрібних масштабах.
  • Аналіз та використання: Використання даних цифрових карт для розробки містобудівної документації та комплексних планів забудови території з урахуванням потреб території Білоцерківської міської територіальної громади.
  • Затвердження та підготовка до розробки: Перевірте фреймворк цифрового картографування на відповідність вимогам та узгодьте з усіма зацікавленими сторонами перед початком розробки детальних планів.

Це підготовчий етап, необхідний для подальшої розробки містобудівної документації та планів розвитку території.

Початок аукціону запланований на 21 травня. Всього на роботи виділено 6 млн гривень.

Нагадаємо, що у Білій Церкві виділили з міського бюджету майже 6 млн грн на допомогу захисникам.


Читати "Моя Київщина" у Facebook