#

Білоцерківчанка стала срібною призеркою Кубка світу зі спортивної боротьби (ФОТО)

17.12.2020 19:30
Фото з місця події

У Белграді закінчився Кубок світу зі спортивної боротьби – срібною призеркою у ваговій категорії до 50 кг стала білоцерківчанка Лілія Маланчук

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку "Крокус".

Вихованка Київського обласного ліцея-інтернату фізичної культури і спорту Лілія Маланчук почала свій виступ у ваговій категорії 50 кг з впевненої перемоги 10:0 над перуанкою Глорією Вілкапону.

В півфіналі Лілія зустрілася з Лізою Ерсел (Німеччина) і здобула дійсно блискучу перемогу – 17:6.

У фіналі на спортсменку чекала досить непроста суперниця, бронзова призерка чемпіонату світу серед дорослих з Росії Катерина Полещук. Цього разу переміг досвід і Ліля стала віце-чемпіонкою.

Нагадаємо, що у турнірі "Білий Барс-2011-2012" став переможцем, здобувши за чотири гри чотири перемоги.