#

Боксер із Броварів Ярослав Самофалов завоював бронзу в Угорщині (ФОТО)

15.02.2020 10:25
Ярослав Самофалов

Нещодавно, в угорському місті Дебрецена на 64-й міжнародний турнір класу "А" - "Меморіал Іствана Боскай" броварчанин Ярослав Самофолов завоював бронзову медаль

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на КОДА.

На турнірі з 2 по 8 лютого борилися за першість 275 боксерів із 33 країн світу. У ваговій категорії 69 кг Київщину  представляли майстер спорту України міжнародного класу Ярослав Самофалов та майстер спорту України Марія Сєдая.

Броварчанин провів три вкрай важкі поєдинки. У двох поєдинках хлопець переміг спортсменів з Угорщини та вийшов до півфіналу, де зустрівся з  казахом. У дуже напруженому двобої перемогу здобув суперник. У результаті Ярослав став "бронзовим" призером турніру.