#

Боксери з Броварів стали призерами чемпіонату Балкан серед еліти (ФОТО)

03.10.2023 11:00
Фото з місця подій

Броварські боксери стали призерами чемпіонату Балкан серед еліти, який пройшов у болгарському місті Албена з 25 вересня по 3 жовтня

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу Броварської міської ради.

У чемпіонаті взяли участь боксери з 15 країн.

Оскільки цей відкритий чемпіонат розглядався як один з етапів відбору на ліцензійні олімпійські турніри, що відбудуться в лютому та травні наступного року, то суперництво було дуже гострим у всіх вагових категоріях.

У складі команди України були представлені три вихованці Броварської школи боксу: Денис Біленький (48 кг), Алі Дагли (63 кг) та Інна Супруненко (54 кг).

Алі Дагли дійшов до ½ фіналу, де він поступився спортсмену із Молдови  і став "бронзовим" призером змагань.

Інна Супруненко у фіналі зустрілася з Євгенією Ангел із Румунії. У впертій боротьбі представниця Броварської громади стала "срібним" призером чемпіонату Балкан.

Нагадаємо, що у Броварах на чемпіонаті міста з плавання зібрали 50 тис грн для ЗСУ.

На зображенні може бути: 3 людини та текст

На зображенні може бути: 7 людей

На зображенні може бути: 5 людей та текст