#

Борчиня з Ірпеня здобула золото турнірі з вільної боротьби Matteo Pellicone

25.06.2022 13:10
Ірина Коляденко

Стало відомо, що борчиня з Ірпеня Ірина Коляденко виборола золото на рейтинговому турнірі з жіночої вільної боротьби Matteo Pellicone, який приходив у Римі

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на «04597», це розповів депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко на своїй сторінці у Facebook.

Відомо, що у  ваговій категорії до 62 кг Ірині Коляденко у фіналі програла Ілона Прокопевнюк. Перемогу Коляденко здобула з рахунком 6:0, тим самим, стала чемпіонкою змагань.

Депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко зауважив у своєму дописі:

Коляденко ще раз підтвердила статус найкращої. Додам, що це для Ірини перший старт після травми, яку вона отримала під час літніх Олімпійських ігор в Токіо, де змогла здобути бронзову медаль для нашої країни.