#

Бориспільські гирьовики показали блискучі результати на чемпіонаті Київської області

16.02.2022 19:20
Фото з мережі Інтернет

У неділю, 13 лютого, відбувся відкритий чемпіонат Київської області із гирьового спорту, де команда із Борисполя здобула кілька призових місць

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку "ВІСТІ".

Спортсмени, які увійшли до складу команди із міста Бориспіль стали переможцями та призерами чемпіонату. Учасники показали такі результати:

• Давиденко Михайло – перше місце у ривку з довільною зміною рук у вазі понад 95 кг;
  • Короткова Олена (тренер-викладач ДЮСШ) – чемпіонка Київської області, 116 підйомів гирею 24 кг;
  • Маковецький Максим – перше місце у довгому циклі з гирями 24 кг;
  • Єкимовська Вікторія стала чемпіонкою серед жінок у довгому циклі 16 кг гирі 50 підйомів;
  • Повар Іван – чемпіон у вправі довгий цикл 50 підйомів гирі вагою 24 кг;
  • Трачук Василь – друге місце у ваговій категорії до 85 кг серед чоловіків у вправі двоборство;
  • Дорошець Андрій, найлегший та наймолодший учасник 2005 р н, серед дорослих у ваговій категорії до 63 кг посів п’яте місце.

До змагань спортменів готував тренер Євгеній Биков.

Нагадаємо, що у Борисполі завершилися змагання з гирьового спорту серед прикордонників.