#

Бронзу на Чемпіонаті України з боксу здобув спортсмен з Обухова (ФОТО)

13.02.2021 17:10
Афіша чемпіонату

Стало відомо, що призерами Чемпіонату України з боксу у Чернівцях стали три спортсмени  Київської обласної ШВСМ, серед них – обухівчанин Ельвін Алієв

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Київської обласної ШВСМ у Facebook.

Ельвін Алієв здобув бронзу серед боксерів до 22 років у ваговій категорії 69 кг. Обухівчанин виступав за місто Бровари.

Також у Київській обласній ШВСМ розповіли, що за результатами півфінальних поєдинків, що проходили 12 лютого, виокремилася трійка призерів. Ще троє спортсменів Київщини вийшли до фінальної частини змагань і 13 лютого виборюватимуть чемпіонські титули.

Ельвін Алієв, боксер з Обухова, увійшов до національної збірної команди України. Перемога у фіналі чемпіонату України з боксу до 22 років дозволятиме першим номерам брати участь у чемпіонатах Європи, міжнародних та інших змаганнях, – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, що 12 лютого закінчився чемпіонат України з легкої атлетики – вихованці Київської обласної ШВСМ посіли призові місця.