#

Броварчани здобули командну перемогу на Міжнародному турнірі у Хорватії

13.03.2024 18:19

Спортсмени Броварського дитячого спортивного клубу "Будокан" здобули командну перемогу на Міжнародному турнірі в Хорватії з кіокушинкайкан карате "Domenica Cup"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сайт Броварської міської ради.

З 8 по 9 березня у місті Загреб (Хорватія) відбувся представницький Міжнародний турнір з кіокушинкайкан карате "Domenica Cup".

У Кубку за перемоги боролися спортсмени з 13 країн та 27 спортивних клубів світу.

Змагання проводились у двох розділах: ката та куміте. Україну на цих змаганнях представляли спортсмени Броварського дитячого спортивного клубу "Будокан" (22 спортсмена, президент Андрій Гарвилюк). Всі вони змагалися у двох розділах.

Броварські каратеки подолали більш 1500 км в автобусі, але змогли відновитися, налаштувати себе на боротьбу та показати свої найкращі результати.

Противники були не простими і багато перемог було здобуто лише на останніх секундах двобоїв або за мінімальною перевагою. Виступ за виступом і так "потихеньку" дійшли до фіналів, у багатьох з яких броварські майстри змагались між собою.

Також варто відзначити дуже доброзичливе відношення інших збірних. А вітання "Слава Україні" броварчани чули скрізь: в готелі, на вулиці, на екскурсіях, на реєстрації, на змаганнях і всі дружньо відповідали "ГЕРОЯМ СЛАВА"!

В підсумку вихованці СК "Будокан" завоювали перше загальнокомандне місце.