#

Броварчани здобули шість медалей у турнірі з плавання в Німеччині (ФОТО)

26.03.2024 11:26
Фото з місця подій

Юні броварчани здобули шість медалей у турнірі з плавання в німецькому Ерлангені

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Броварської МТГ.

Участь у турнірі з плавання взяла команда з 12 плавців броварської дитячо-юнацької школи "Схід" під керівництвом тренера команди Любові Шаповал.

Учасниками спортивного заходу були 46 німецьких команд загальною кількість більше 600 дітей. Броварчани були єдиними гостями з України.

Незважаючи на жорстку конкуренцію, броварські спортсмени привезли додому шість заслужених медалей.

Так, Іщенко Єгор, вихованець спортивного інтернату КЗ КОР "КОСФК" (тренери Слівінська Людмила, Турчин Віктор, Любов Шаповал) завоював золото на дистанції 50 м батерфляй, срібло на дистанції 200 м комплексне плавання, срібло на дистанції 100 м вільний стиль, а також бронзову медаль на дистанції 100 м брас.

Також, медалі виборов Нікітьонок Олександр, (тренер Любов Шаповал): третє місце на дистанціях 100 та 200 м брас.

Нагадаємо, що спортсмени з Броварів стали призерами Кубку світу з парабіатлону та лижних гонок.