#

Броварчанка на чемпіонаті України стала майстром спорту з лижних гонок (ФОТО)

20.02.2023 13:00
Броварчанка на чемпіонаті України стала майстром спорту з лижних гонок  (ФОТО)

На чемпіонаті України з 9 по 17 лютого вихованка Броварської школи спорту виборола "бронзу" та виконала норматив майстра спорту з лижних гонок

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис Броварської міської ради.

На лижних трасах Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України (село Яворів Львівської області) відбувся чемпіонат України з лижних гонок.
Збірна команда Київської області посіла шосте загальнокомандне місце серед тринадцяти команд.
Найбільший внесок в командну скарбничку зробила вихованка відділення лижних гонок ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради Анастасія Іванченко. В останній день змагань в гонці на 15 км вільним стилем з мас-старту Анастасія виборола бронзову нагороду і виконала норматив майстра спорту України.
Зараз Анастасія Іванченко в складі збірної команди України готується до стартів на чемпіонаті світу з лижних видів спорту, якій пройде з 21 лютого по 5 березня в словенської Планиці.
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять