#

Броварчанка посіла четверте місце на FIS змаганнях

27.12.2023 13:30

З 21 по 24 грудня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ відбулися FIS змагання з лижних гонок

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Трибуна-Бровари.

FIS змагання з лижних гонок на базі Західного центру НКСІУ вже стали доброю традицією, якій понад 7 років. У різні часи учасниками стартів були спортсмени з Польщі, Латвії, Литви, Болгарії, Македонії, Молдови, Казахстану, Великої Британії та інших країн. У 2017 році Західний центр НКСІУ приймав Кубок східної Європи з лижних гонок.

Війна на території України стала причиною того, що останні 2 роки у FIS стартах виступають виключно українські спортсмени.

У змаганнях взяла участь вихованка відділення лижних гонок ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради Анастасія Іванченко (тренер ЗТУ Роман Кузьмук та ЗТУ Микола Кузьмук).

Анастасія на дистанції спринт вільним стилем, змагаючись із сильними та досвідченими суперниками, фінішувала четвертою.

Нагадаємо, що броварчанка виборола "бронзу" на Континентальному кубку "Славік Кап".