#

Броварчанка виборола "бронзу" на чемпіонаті Європи з карате (ФОТО)

15.02.2024 14:40
Фото з місця подій

Броварчанка Валерія Сергаєва стала "бронзовою" призеркою чемпіонату Європи з Карате 1

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Броварської МТГ.

У Тбілісі (Грузія) відбувся чемпіонат Європи з Карате 1 серед кадетів, юніорів та молоді. У ньому взяли участь 1160 юних каратистів із 49 країн Європи.

В останній момент до турніру не допустили спортсменів росії, втім представники білорусі участь у змаганнях брали.

Україну представляли 38 спортсменів.

Три "золота", чотири "срібла" та три "бронзи"– і, як наслідок, Україна – в п’ятірці найсильніших команд континенту із десятьма нагородами.

Валерія Сергаєва привезла додому нагороду у категорії (U21, до 50 кгв розділі куміте). Спортсменка провела на континентальній першості чотири поєдинки, у трьох із яких отримала впевнені перемоги.

На шляху до півфіналу броварська майстриня карате перемога дуже сильну гречанку, призерку дорослих змагань і білоруску. А у півфіналі, який відкривав шлях до боротьби за чемпіонство, неоднозначно поступилася полячці.

У бою за "бронзу" Валерія Сергаєва впевнено здолала представницю Косово (3:0) і стала призером чемпіонату Європи з Карате 1 серед кадетів, юніорів та молоді.

Нагадаємо, що срібний призер Євро-2024 з Білої Церкви відмовився від спільної фотографії з російським спортсменом.