#

Броварчанка виборола "бронзу" на п’ятому етапі серії турнірів "Karate 1 WKF Youth League"

16.12.2023 13:40

З 7 по 10 грудня у Венеції пройшов заключний п’ятий етап серії турнірів "Karate 1 WKF Youth League" - Молодіжна Ліга

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на спільноту Броварська міська рада.

У змаганнях взяли участь 4021 юних атлетів з 81 країн, серед яких було 337 спортсменів з України.

Цей вид карате відрізняється від інших тим, що тут не має контактів між спортсменами. Олімпійські ігри-2020 у Токіо стали дебютними й поки що єдиними для карате. Спортсмени розігрували вісім комплектів нагород: по чотири в жіночих і чоловічих змаганнях – у ката та трьох вагових категоріях куміте. На Олімпіаді-2024 цього виду спорту вже не буде.

Здобуток юних українців у Венеції склав нагород: 11 золотих, 1 срібну та 15 бронзових.

Радує, що серед призерів є й представниця Броварської громади.

В розділі куміте у ваговій категорії до 50 кг (вікова група 18-21 роки) "бронзовим" призером стала 18-літня Валерія Сергаєва, яка представляє київський СК "Чемпіон".

Нагадаємо, що броварчанин виборов перемогу на шостому Кубку Світу з кіокушин карате.