Броварська громада провела своїх випускників у доросле життя (ФОТО)

Сьогодні, 20 червня, в закладах загальної середньої освіти Броварської громади 909 випускників 11-х класів отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. З них 124 – з відзнакою. Ще 13 учнів були відзначені Подякою Броварського міського голови за високі лідерські якості та активну участь у роботі учнівського самоврядування закладу освіти
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на телеграм-канал Броварської МТГ.
Сьогодні нарешті настав той день, на який чекали з нетерпінням наші випускники. Цей день звучить у ваших серцях урочистою, радісною, яскравою мелодією. Позаду залишилося яскраве, насичене подіями шкільне життя. Школа стала для вас не тільки місцем, де отримують знання, але і, дійсно, другим домом. Тут ви дружили, допомагали один одному у вирішенні завдань і життєвих проблем, разом перемагали і ділили гіркоту поразок, раділи успіхам один одного і намагалися підтримувати кожного,
- йдеться у повідомленні Броварської міської ради.
Свято урочистого вручення свідоцтв з відзнакою пройшло в Палаці творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради. Одинадцятикласників привітали міський голова Ігор Сапожко та начальник Управління освіти і науки Оксана Мельник, подякували вчителям за плідну працю, побажали випускникам та їх батькам миру й добра, здоров’я і злагоди, щасливих миттєвостей і здійснення мрій, віри й упевненості в завтрашньому дні та вручили випускникам омріяні свідоцтва.
Кожен з вас є прикладом наполегливості, старанності та мужності у досягненні своєї мети. Саме мужності, адже в умовах сьогодення здобувати знання та показувати високі результати непросто. Сьогодні я вітаю кожного випускника, ваших педагогів та батьків і щиро радію разом з вами. Пишаюся вашими здобутками та бажаю кожному випускнику впевнено йти життєвою дорогою у мирне майбутнє, завжди досягати поставленої мети, і щоб на вашому шляху було ще безліч перемог, здобутків та здійснених мрій!
- привітав випускників міський голова Ігор Сапожко.