#

Броварські спортсмени боролися за першість у Чемпіонаті України з хортингу (ФОТО)

15.06.2021 14:59

Броварські спортсмени посіли призові місця на Чемпіонаті України з хортингу, який проходив 12-13 червня в місті Кирилівка Запорізької області

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис Олександра Конова у Facebook.

Зазначимо, що 12 червня змагання проходили у категорії "двобій". Спортсмени з Броварів Кисленко Віталій, Старостюк Євдоким ті Степанов Рамазан посіли вибороли "золото". Гладкий Андрій, Степанов та Кисленко Максим посіли третю сходинку п’єдесталу.

Наступного дня, 13 червня, завершилися бої  в категорії "сутичка". Спортсмен  Степанов Арсен посів перше місце. Інші атлети Бочко Богдан, Степанов Рамазан, Засенко Яков здобули срібні нагороди, броварчанка Петраковська Яна  також посіла друге місце.

У коментарях до допису переможців та призерів привітали місцеві жителі Броварів:

Вітаємо чемпіонів і тренера з новими досягненнями! Пишаємося вами, бійці! Ви показали хороші результати і красиву роботу на хорті. Дякую кожному з Вас!

Нагадаємо, що ювенальні поліцейські Броварщини розшукали зниклу неповнолітню Анну Новікову, яка поїхала до коханого до іншої області.