Буча підписала партнерські угоди з громадами Чехії та Херсонщини
Бучанська громада розширила міжнародне та міжрегіональне партнерство, підписавши дві нові угоди про співпрацю — з чеським містом Челаковіце та Чорнобаївською громадою Херсонської області
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Бучанського міського голови Анатолія Федорука.
Під час Конференції з відновлення України у польському Гданську Буча уклала угоду про побратимство з містом Челаковіце, яке розташоване поблизу Праги. Сторони домовилися розвивати співпрацю у сферах освіти, культури та обміну практичним досвідом між громадами. Очікується, що партнерство сприятиме реалізації спільних проєктів та зміцненню міжнародних зв’язків.
Ще одну угоду Буча підписала в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». Новим партнером стала Чорнобаївська громада Херсонщини. У межах співпраці громади планують підтримувати постійну взаємодію, обмінюватися досвідом та працювати над спільними ініціативами, спрямованими на розвиток територій і підтримку мешканців.
У Бучанській громаді наголошують, що розширення партнерської мережі — як в Україні, так і за кордоном — відкриває нові можливості для розвитку та відновлення.
Читати "Моя Київщина" у Telegram