#

Будинок Льовочкіна в Козині пікетують через скандальний концерт до Дня Перемоги

10.05.2018 14:32
Будинок Льовочкіна в Козині пікетують через скандальний концерт до Дня Перемоги

Сьогодні, 10 травня, активісти "Нацкорпусу" приїхали до будинку одного з власників каналу "Інтер" Сергія Льовочкіна через незадоволення ефіром концерту на дев’яте травня

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Главком".

Вони розмальовують балончиками стіни будинку та чіпляють наліпки.

Більшість учасників - представники "Національного корпусу". Як відомо, вони заявляють про довгострокову акцію проти телеканалу.

«Оскільки "Інтер" проігнорував нашу вчорашню акцію, ми розпочинаємо довготривалу планомірну акцію і боротьбу з власниками телеканалу. Мета сьогоднішньої - передати привіт пану Льовочкіну», - заявив керівник прес-служби "Національного корпусу" Роман Чернишев.

Нагадаємо, 9 травня в інтернеті опублікували відео з фрагментами концерту "Победа. Одна на всех", який телеканал "Інтер" підготував до Дня Перемоги. У ролику ведучий заходу Андрій Доманський з-поміж іншого закликає не дозволяти, «щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їхні портрети безкарно носили під час факельних маршів у нашій столиці».

Перший заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк заявила, що регулятор негайно відреагує на висловлювання ведучих телекналу, якщо ці репліки пройдуть в ефірі.

Вранці 9 травня активісти "Національного корпусу" прийшли під будівлю телеканалу "Інтер" з вимогою, щоб з вечірнього концерту були вилучені пропагандистські заяви, озвучені ведучими концерту. Також вони заявили, що вимагають позбавити канал ліцензії.

Водночас близько півсотні активістів всеукраїнської громадсько-політичної організації "Вільні люди" пікетували офіс "Національних інформаційних систем" по вулиці Щусєва, 26, із вимогою скасувати трансляцію концерту.

Однак увечері 9 травня "Інтер" все ж показав концерт "Победа. Одна на всех", не вирізавши скандальні слова ведучого.

Читати "Моя Київщина" у Facebook