Чи потрібні ДФТГ місцевій владі (ВІДЕО)
Із початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну боронити
державу від агресора плечем до плеча зі збройними силами стали сили
територіальної оборони, які почали формувати у 2021 році
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".
Коли збройні сили
та тероборона не змогли взяти до своїх лав усіх охочих, патріоти почали
самоорганізовуватися у добровільні формування територіальних громад, яких вже
налічується понад 800.
Протягом минулого
року у Білоцерківській громаді було створено 4 ДФТГ. Як створювався
Білоцерківський батальйон "Україна" Імені Семена Палія, що входить до
четвертого ДФТГ нам розповів його командир – Геннадій Прищепчук.
Після звільнення
Київщини від рашистської орди бійці батальйону крім виконання безпосередніх
службових обов’язків почали займатися бойовою підготовкою.
Крім цього бійці
батальйону активно займаються і волонтерською діяльністю. Завдяки
налагодженню співпраці з благодійними фондами вони збирають та доставляють необхідні
речі на передову, не забуваючи та про цивільних, які опинилися у
кризовій ситуації у прифронтових регіонах.
Не чекаючи
допомоги від влади, хлопці зуміли організувати та запустити цех із пошиття власної
форми, яка за якістю не гірша, а за словами багатьох бійців навіть краща, за
ту, якою забезпечують ЗСУ та тероборону. Тому виникає питання – з якими
проблемами доводиться стикатися, та як місцева влада допомагає їх вирішувати.
Важко щось
коментувати після цих слів. Війна ще не закінчилася, тому незрозуміло таке
ставлення до людей, які з власної ініціативи зголосилися захищати батьківщину
та роблять все від них залежне, щоб наблизити нашу перемогу.
Нагадаємо, що у Сквирі директор КП "Сквираблагоустрій" за підтримки поліцейських здійснює злочинні дії щодо місцевих жителів.