#

Депутат Київоблради продавав племінних тварин на виставці "Агро-2018" (ФОТО)

10.06.2018 16:42
Депутат Київоблради продавав племінних тварин на виставці "Агро-2018" (ФОТО)
На виставці "Агро-2018" відбувся перший аукціон живих тварин

8 червня, під час проведення ХХХ Міжнародної агропромислової виставки "Агро-2018", відбувся перший аукціон живих тварин, зокрема дрібної рогатої худоби та собак-пастухів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА у Facebook.

Повідомляється, що в аукціоні взяли участь кращі суб’єкти господарювання Київщини, які займаються розведенням племінного поголів’я кіз, зокрема ФГ "Тетяна-2011" Згурівського району.

"Дане господарство виставило на аукціон племінних цапів зааненської та альпійської породи, після завершення процедури торгів, дані тварини були вигідно продані. Привітав директора ФГ "Тетяна-2011" Василя Цвика директор департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Сергій Шупик та побажав подальших успіхів", - йдеться у повідомленні.

Крім того, директор департаменту оглянув експозицію тварин Київської області та подякував представників підприємств, які взяли участь у виставці: СФГ "Бах і сім’я" та ТОВ "Ясногородська страусова ферма" Макарівського району; ТОВ "Агрофірма "Колос", ТОВ "Сквира Агро" Сквирського району; ДП "Чайка" Бориспільського району; ДП "Дослідне господарство "Шевченківське" Тетіївського району та ФГ "Тетяна-2011" Згурівського району.

Довідково:

Депутат від "Нашого краю" Василь Цвик обирався до Київської обласної ради у 2010 році від "Партії регіонів". Але в 2015 він перефарбувався і пішов на вибори до облради під прапорами "Нашого краю", одночасно йшовши й до районної ради.

Відомий у Згурівці бізнесмен, голова правління ФГ "Тетяна", займається сільським господарством і виготовленням молочної продукції з козиного молока. Ці продукти відомі під брендом "Zinka". Окрім того, продукція торгової марки "Zinka" часто з’являється на різноманітних масових заходах – фестивалях вуличної їжі. Зокрема, була представлена продукція минулого року на "Atlas Weekend".

Також Цвик має власну точку в магазині українських брендів "Всі. Свої" на Хрещатику. Розпочинав свій шлях працюючи у відомого аграрія, власника підприємства "Нива Переяславщини" Олександра Мостіпана. Саме працюючи у Мостіпана, Цвик навчився вести бізнес і розпочав власну справу.

Василь Цвик давно знайомий з головою фракції "Наш Край" в Київоблраді Ярославом Добрянським. З ним він працював за часів головування Добрянського у Згурівському районі. Тоді господарство Цвика тільки набирало обороти, і Добрянський допоміг із землею нинішньому однопартійцю.

Читати "Моя Київщина" у Facebook