#

Державне агентство з управління зоною відчуження та Атомпрофспілка підписали угоду

08.01.2021 20:55
Державне агентство з управління зоною відчуження та Атомпрофспілка підписали угоду
Фото з місця події

Між Державним агентством України з управління зоною відчуження та Профспілкою працівників атомної енергетики та промисловості України було підписано Галузеву угоду на 2021-2023 роки

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "Державне агентство України з управління зоною відчуження" у Facebook.

Зокрема, Галузевою угодою передбачається введення 25-розрядної тарифної сітки на всіх підприємствах, що належать до сфери управління ДАЗВ.

Підписанню передувала довготривала переговорна кампанія, адже в Галузевій угоді мають бути якісно врегульовані усі соціально-трудові відносини, які виникають між роботодавцем та профспілками.

Підписання Галузевої угоди – яскравий приклад ефективного соціального партнерства та діалогу, який є між Державним агентством України з управління зоною відчуження та Профспілкою працівників атомної енергетики та промисловості України, - йдеться у повідомленні.

Також нагадаємо, що порушники прибули до зони відчуження з різних куточків України та проникли на територію незаконно, минаючи контрольно-пропускні пункти.

Читати "Моя Київщина" у Telegram