#

Для Чорнобильської зони створять рекламний бренд

11.09.2019 07:26
Для Чорнобильської зони створять рекламний бренд
Креативна агенція "Банда" підписала з ДАЗВ Меморандум про співробітництво

Креативна агенція "Банда" підписала з ДАЗВ  Меморандум про співробітництво та розробить рекламний бренд для Чорнобильської зони відчуження

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на Державне агентство України з управління зоною відчуження.

"Об’єднавши наші зусилля, ми зможемо посилити інформаційну стратегію Агентства і показати Зону відчуження не тільки як туристичну локацію, а й як унікальний науковий майданчик під відкритим небом. Окрім того, у Зоні відчуження відбуваються природоохоронні заходи, що сприяють збереженню та відновленню біорізноманіття, триває розбудова інфраструктури поводження з радіоактивними відходами, роботи на ЧАЕС і саме до цих процесів ми хочемо привернути увагу громадськості та професіоналів", - наголосив Голова ДАЗВ Віталій Петрук.

За словами Директора "Банди" Дмитра Адабіра, агенція продовжуючи історію з "Ukraine NOW", хоче ще більше розказувати про сучасне обличчя України. Так, серіал HBO привернув увагу до Чорнобилю. Та нам захотілося закцентувати увагу не на історії Зони, а на тому, що відбувається тут прямо зараз. Якщо говорити про неї у розрізі "Ukraine NOW", Чорнобиль вже став потужною туристичною локацією, яку протягом останніх років відвідали сотні тисяч українських та іноземних туристів. Також, тут розташований унікальний науковий майданчик, де проводяться дослідження із застосуванням найсучаснішого обладнання з радіологічної безпеки, археологічні розкопки та навіть тестування роботів. Цими напрацюваннями вже користуються вчені з усього світу. І нам дуже хочеться, щоб про це дізналися.

Зокрема, креативна агенція "Банда" долучиться до розробки бренд-стратегії для Чорнобильської зони, створення візуальної стилістики та креативної платформи кампанії з популяризації туристичного, наукового та соціально-економічного потенціалу територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Також нагадаємо, що наказом Голови ДАЗВ у зоні відчуження було затверджено 21 маршрут відвідування, серед яких 13 наземних, 5 водних та 3 повітряні.

Читати "Моя Київщина" у Telegram