#

Для Переяслав-Хмельницького та Києво-Святошинського районів відтермінували підвищення тарифів на теплопостачання (ВІДЕО)

02.10.2019 15:52
Для Переяслав-Хмельницького та Києво-Святошинського районів відтермінували підвищення тарифів на теплопостачання (ВІДЕО)
Фото з мережі Інтернет

Для підприємств "Києво-Святошинські тепломережі" та "Переяслав-Хмельницька тепломережа" проведуть перевірку прорахунків та оцінку нових тарифів на теплопостачання

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку керівника Київської облдержадміністрації Михайла Бно-Айріяна у Facebook.

"Сьогодні відбулося позачергове засідання Київоблради, де депутати прийняли рішення відтермінувати підвищення тарифів на теплову енергію Комунальному підприємству "Києво-Святошинська тепломережа" та "Переяслав-Хмельницьктепломережа" до моменту закінчення перевірки відповідних прорахунків", – пояснив Бно-Айріян.

Керівник КОДА зазначив, що скликати сесію було його ініціативою, адже минулого тижня очільник отримав велику кількість скарг від жителів Києво-Святошинського району та міста Переяслав-Хмельницький щодо підвищення тарифів.

Бно-Айріян підтвердив, що рішення по підвищенню тарифів прийняли в КОДА, однак усе таки запропонував відтермінувати їх дію, щоби провести альтернативний розрахунок ціни на тепло в Держспоживслужбі.

Також нагадаємо, що комітет міськради Вишневого прийняв рішення про коригування тарифів на послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води.

Читати "Моя Київщина" у Telegram