#

Для забезпечення кращої оборони Київщини виділять понад 50 млн грн, – Київська ОВА

03.08.2022 14:10
Для забезпечення кращої оборони Київщини виділять понад 50 млн грн, – Київська ОВА
Фото з місця подій

У Київській обласній військовій адміністрації розповіли, що питання оборони області перебуває на постійному контролі керівництва 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Армія Inform".

Для того, щоб збільшити обороноздатність Київщини, було внесено зміни до Програми організації територіальної оборони у Київській області та передбачено фінансування у 2022 році на суму 57 мільйонів гривень.

Обласна військова адміністрація зазначила, що ці кошти вже використовуються для проведення бойових вишколів особового складу підрозділів територіальної оборони області та закупівлю необхідного обладнання для воїнів.

У Київській ОВА додали:

Крім того, закуповуємо вироби з бетону для створення оборонних і захисних споруд та вживаємо додаткових заходів для охорони важливих об’єктів. Закуплене обладнання та знаряддя вже використовують військовослужбовці Сил ТрО ЗСУ для захисту Київської області.

Як зауважили у бригаді Сил ТрО ЗСУ, у межах Програми організації територіальної оборони у Київській області підрозділ уже отримав першу частину устаткування.

У бригаді наголосили:

Це не озброєння, але речі вкрай важливі для облаштування позицій воїнів бригади: генератори, бензопили, намети, морозильники, радіостанції, газові балони, ноутбуки й багато іншого.

Нагадаємо, що в період із 24 лютого по 25 липня військові України знищили дуже багато окупантів та їхньої техніки.

Читати "Моя Київщина" у Telegram