Дружина головного податківця Київщини стала супер-забудовником та мільйонером за три роки
Дружина в.о. начальника ГУ ДПС Київської області Ореста Вітика - Ірина Вітик, згідно з даними зазначених у декларації за 2018 рік, отримала дохід від підприємницької діяльності в розмірі 2,12 млн гривень
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Повінь".
Кошти Ірина Вітик отримала від житлово-будівельних кооперативів Львова — "Аурум Сіті 1" і "Аурум Тауер 1", які обслуговують РК Auroom City і Auroom Tower. В останніх дружина чиновника є співзасновником, а основний вид її діяльності вказана організація будівництва будівель.
Згідно декларації, Ірина Вітик є співзасновником ще 15 житлово-будівельних кооперативів Львова й очолює дві фірми — "Світанки" (торгівля продуктами, алкоголем) і "Леотренд" (будівництво будинків).
"Квартири, машини, паркомісця оформлені виключно на дружину Ореста Вітика. Якщо врахувати, що лише у 2015 році Ірина працювала Вітик за трудовою книжкою й заробляла на рік 24 тис. гривень, то отримаємо стрімкий бізнес протягом 3 років, з будівництвом і управлінням 17 ЖК Львова", – зазначають журналісти.
Також нагадаємо, що загальна сума податкового боргу по Київській області протягом вересня зменшилася на 14,7 млн грн і становить 5816,3 млн грн.
Читати "Моя Київщина" у Facebook