#

Ексголова Київської ОДА, міністр Чернишов узяв на роботу скандального ексчоловіка голови Васильківської райради

17.08.2020 18:44
Ексголова Київської ОДА, міністр Чернишов узяв на роботу скандального ексчоловіка голови Васильківської райради
Богдан Баласинович

Міністр розвитку громад та територій України лобіював призначення на посаду Державного секретаря Мінрегіону Богдана Баласиновича – колишнього чоловіка голови Васильківської районної ради

Про це інформаційному порталу "Моя Київщина" стало відомо з власних джерел у секретаріаті Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, що уродженець Чернівців Богдан Баласинович був начальником відділу аналітичного забезпечення та радником міського голови Києва Віталія Кличка в період із серпня 2014 по липень 2020 року.

За повідомленням джерел у прокуратурі міста Києва, а також відповідно до заяви його колишньої дружини, Богдан Баласинович, будучи чоловіком голови Васильківської райради Наталії Баласинович, по-звірячому її побив, убивши ненароджену дитину, якою вона була вагітна. Із 2017 року правоохоронці розслідують злочин Баласиновича, але матеріали справи до суду поки не направлялися.  

У секретаріаті Кабміну нашому виданню повідомили, подання на призначення Богдана Баласиновича на посаду Державного секретаря Мінрегіону лобіював особисто міністр Олексій Чернишов.

Нагадаємо, що на місцевих виборах 2020 року політична партія "УДАР" Віталія Кличка буде виставляти своїх кандидатів на посади голів та депутатів у більшості територіальних громад області.

Читати "Моя Київщина" у Telegram