#

Ексмер Українки став уповноваженим з питань внутрішньо переміщених осіб

09.07.2022 18:00
Ексмер Українки став уповноваженим з питань внутрішньо переміщених осіб
Павло Козирєв

У четвер, 7 червня, Уряд призначив Павла Козирєва заступником міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України – уповноваженим з питань внутрішньо переміщених осіб

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" покликанням на телеграм-канал представника Уряду у Верховній Раді Тараса Мельничука.

У повідомленні йдеться:

Кадровий блок. Призначено: Козирєва Павла Генріховича заступником міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України – уповноваженим з питань внутрішньо переміщених осіб.

Разом із тим, Уряд звільнив Козирєва з посади заступника міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Зауважимо, що податківець Павло Козирєв у політичних колах Київщини відомий як "вічний" очількик міста Українка, яким він керував 15 років. У вересні 2017 року після обшуків у міськраді мер добровільно подав у відставку. Подейкували, що таким чином йому просто дозволили уникнути кримінальної відповідальності за корупційні дії.

Згодом ексмер потрапив до Білої Церкви, де мав зайняти пост заступника міського голови Геннадія Дикого. Проте на це призначення йому не вистачило депутатських голосів. Згодом для Павла Козирєва знайшлося місце у Білоцерківському відділенні Державної фіскальної служби.

Нагадаємо, що на Київщині викрили та припинили діяльність підприємства, яке фінансувало збройну агресію росії через продаж парфумерно-косметичної продукції.

Читати "Моя Київщина" у Facebook