#

Голова Київської ОДА має двох нових заступників

04.01.2021 19:40
Голова Київської ОДА має двох нових заступників
Фото з мережі Інтернет

Стало відомо, що посаду заступника голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації зайняв Денис Шугалій, а заступницею голови Київської облдержадміністрації стала Тетяна Щербак

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу Київської ОДА, відповідні розпорядження підписав очільник області Василь Володін на підставі погоджень Кабміну.

Голова ОДА побажав новопризначеним заступникам відповідально ставитись до своїх обов’язків і сумлінно працювати на благо регіону.

У щоденній діяльності ми керуємось ключовим пріоритетом – докладати максимум зусиль для того, щоб покращити соціально-економічний розвиток Київщини, а також підвищити рівень комфорту та безпеки наших жителів. Переконаний, що Тетяна Щербак і Денис Шугалій підсилять нашу команду, і цьогоріч нам спільно вдасться досягти ще більш ефективних результатів у роботі, – зазначив Василь Володін.

Нагадаємо, що Олександр Герега та його дружина Галина Герега потрапили до списку найвпливовіших людей Київщини у 2020 році.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: