#

Голова Київської ОДА підписав угоду про співробітництво з урядом федеральної землі Нижня Австрія

16.09.2020 08:50
Голова Київської ОДА підписав угоду про співробітництво з урядом федеральної землі Нижня Австрія
Фото з місця події

Стало відомо, що голова Київської ОДА Василь Володін уклав угоду про співробітництво з головою земельного уряду федеральної землі Нижня Австрія Йоханою Мікль-Ляйтнер

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу Київської ОДА.

Для Київщини досвід розвитку федеральних земель Австрії є дуже корисним та важливим. В першу чергу, це стосується адміністративного поділу, економіки, залучення інвестицій.  Сподіваюся, сьогоднішня зустріч стане майданчиком для нових напрацювань та поглиблення двостороннього співробітництва, – зазначив очільник Київської ОДА.

Угода передбачає співробітництво в економічному, науковому, технічному та культурному напрямках на основі рівноправ’я та взаємної вигоди.

Між Київською областю та федеральною землею Нижня Австрія багато спільного в територіальному положенні, структурі економіки, логістиці. Столиці наших держав безпосередньо межують з територіями Київської області та Нижньої Австрії. Тому обмін досвідом, залучення інвестицій, культурне та економічне співробітництво, робота у спільних проєктах в рамках існуючих та майбутніх європейських програм буде корисним для нас, – підкреслив Василь Володін.

Сторони розвиватимуть співробітництво в галузях культури, науки та досліджень, комунікацій та інформаційних технологій, діджиталізації, туризму, молодіжного обміну, транскордонного співробітництва.

Співробітництво включає участь експертів у спільних проєктах в рамках існуючих та майбутніх європейських програм, участь у ярмарках та виставках,  обмін інформацією та прикладами найкращої практики. Угода набирає чинності з моменту її підписання та укладається на невизначений строк.

На сьогодні Київщина взаємодіє з багатьма країнами світу. Інвестували в регіон компанії з понад 60 країн. Серед них й австрійські компанії. Зовнішньоторговельний оборот між Україною та Австрією склав 1, 435 мрлд доларів США. Експорт товарів – 598,4 млн доларів США. Серед представників австрійського бізнесу, які вже обрали Київську область, такі відомі бренди як – BILLA, UNIQA, STRABAG, VIG, Baumit, Raifftisen Bank.

Нагадаємо, що 19 вересня в місті Ірпінь у межах міжнародної акції "Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day" Всеукраїнського молодіжного руху "Let’s do it, Ukraine" відбудеться прибирання лісосмуги.

Читати "Моя Київщина" у Facebook