#

Горе-мінера мосту Метро з Вишневого випустили з психлікарні (ФОТО)

08.09.2020 17:17
Горе-мінера мосту Метро з Вишневого випустили з психлікарні (ФОТО)
Фото з місця події

На початку вересня цього року Дніпровський райсуд столиці прийняв рішення відпустити з психіатричного закладу під цілодобовий домашній арешт мешканця Вишневого Віталія Ткаленка, який 1 червня 2020 року погрожував підірвати столичний міст Метро

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на рішення Дніпровського райсуду.

Нагадаємо, що близько 14-ї години 1 червня на службу 102 надійшла інформація про замінування мосту Метро. Правоохоронцям вдалося затримати чоловіка, якого 3 червня заарештували на 60 діб із можливістю внесення застави. За інформацією "Бабеля" Віталій Ткаленко вимагав негайної зустрічі з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

Після затримання чоловіка помістили до слідчого ізолятора, однак правоохоронці були змушені повідомити прокуратурі про неадекватну поведінку мінера. Відтак горе-підривнику викликали швидку, а згодом лікарі повідомили про схильність Віталія Ткаленка до суїциду та помістили його до спеціалізованого медичного закладу.

На початку вересня цього року суд вирішив відпустити горе-підривника з психіатричного закладу під цілодобовий домашній арешт, оскільки експертиза встановила, що чоловік повністю осудний.

Кваліфікація його дій залишається незмінною - ч. 2 ст. 259 КК України.


Читати "Моя Київщина" у Facebook