#

Гостомель стане окремою територіальною громадою в складі Києво-Святошинського району

17.01.2020 06:28
Гостомель стане окремою територіальною громадою в складі Києво-Святошинського району
Фото з мережі Інтернет

Площу Ірпінської міської ради планують зменшити за рахунок того, що Гостомель виводять в окрему територіальну громаду та відносять її до Києво-Святошинського району

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Погляд".

Проєкт Постанови про зміни в адміністративно-територіальному устрої Київської області, зміну і встановлення меж Києво-Святошинського, Бородянського районів, міста Ірпінь та селища Гостомель Київської області знаходиться на розгляді в профільних комітетах Верховної Ради України.

Зміни в адміністративно-територіальному устрої повинні відбутися у зв’язку зі створенням Гостомельської селищної об’єднаної територіальної громади.

Зазначається, що вона була однією з перших в Україні, яка ще 22 червня 2015 року отримала висновок, затверджений головою Київської обласної державної адміністрації щодо відповідності Конституції та законам України проєкт рішення про добровільне об’єднання територіальних громад.

Основною перешкодою на шляху добровільного об’єднання територіальних громад стала необхідність зміни меж суміжних районів або міст обласного значення, на яких розташовані територіальні громади, що об’єднуються.

Проєкт передбачено:

  • віднести селище Гостомель, яке знаходиться у віданні Ірпінської міської ради та с. Озера Бородянського району, до Києво-Святошинського району;
  • змінити межі Києво-Святошинського району, збільшивши його територію на 5500 га земель за рахунок передачі до його складу 3799,2 га земель Гостомельської селищної ради та 1700,8 га земель Бородянського району Озерської сільської ради;
  • затвердити територію Києво-Святошинського району загальною площею 78000 га;
  • затвердити територію Бородянського району загальною площею 91699,2 га та територію Ірпінської міської ради 9000,82 га;
  • встановити межі Києво-Святошинського, Бородянського району, міста Ірпінь та селища Гостомель згідно з Планом умовної зовнішньої межі Києво-Святошинського району Київської області.

Також нагадаємо, що станом на 1 січня 2020 року Славутицька міська рада займає перше місце в рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: