#

Губернатор Терещук доручив провести повну інвентаризацію водних об’єктів Київщини

12.04.2019 15:47
Губернатор Терещук доручив провести повну інвентаризацію водних об’єктів Київщини

Департамент містобудування та архітектури КОДА здійснює роботу з перегляду та приведення у відповідність до чинного законодавства договорів оренди водних об’єктів Київської області

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу Київської ОДА.

Орендарям водних об’єктів направлено понад 700 листів з пропозицією щодо визначення потреби у використанні водного об’єкта та необхідності розробки документації для підготовки проекту договору про внесення змін: паспорта водного об’єкта, проекту землеустрою та технічної документації із землеустрою з нормативної грошової оцінки земель.

Вартість виготовлення цієї документації встановлюється виключно договором з господарюючим суб’єктом, який буде її виготовляти.

Документація із землеустрою та документація з нормативної грошової оцінки земель виготовляється суб’єктами, які мають в складі сертифікованих спеціалістів з відповідних спеціальностей – землеустрій/нормативна грошова оцінка.

Порядок розроблення паспорта водного об’єкта затверджено наказом Міністерства екології та природних ресурсів від 18.03.2013 № 99 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18.05.2013 за № 775/23307, що не передбачає жодних обмежень господарюючих суб’єктів, які їх розробляють, а містить лише вимоги до обов’язкового складу документації.

Замовником паспорта водного об’єкта може бути тільки облдержадміністрація, від імені якої таку діяльність здійснює Департамент екології та природних ресурсів КОДА.

Реквізити для зв’язку: телефон – 279-01-58, факс – 234-96-15, електронна адреса – eko.koda@ukr.net, м. Київ, вул. Басейна, 1/2-а.

Читати "Моя Київщина" у Facebook