#

Ірпінська спортменка виборола срібло в спринті на Кубку Альп із біатлону

11.12.2019 14:47

Біатлоністка з Ірпеня Анастасія Рассказова виборола срібну медаль у Кубку Альп серед юніорок

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Sport.ua".

З 5-го по 8-е грудня 2019-го року в австрійському Обертілліаху проходить перший етап Кубка Альп з біатлону.

21-річна українська біатлоністка Анастасія Рассказова в спринтерській гонці, що відбулася 7 грудня, посіла друге місце серед юніорок. Спортсменка допустила один промах у стрільбі лежачи. Перемогу святкувала швейцарка Емі Басерга, що обійшлася без промахів і випередила Настю на 45 секунд. Замкнула призову трійку ще одна біатлоністка зі Швейцарії — Леа Майер.

Також нагадаємо, що ірпінські школярі здобули два "золота", "срібло" і "бронзу" на світових змаганнях з тхеквандо в Мінську.