#

Ірпінський депутат від "Свободи" став радником міського голови Маркушина (ДОКУМЕНТ)

30.05.2024 16:47
Ірпінський депутат від "Свободи" став радником міського голови Маркушина (ДОКУМЕНТ)
Валерій Степанюк

Депутат Ірпінської міськради від ВО "Свобода" Валерій Степанюк став радником міського голови Олександра Маркушина і наразі проходить відповідну перевірку 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на канал "Ірпінська міська громада - новини".

Валерій Степанюк – депутат Ірпінської міськради від ВО "Свобода". Був обраний у 2020 році. У 1994-2002 рр був депутатом Львівської міськради. За освітою новий радник - журналіст. У свій час працював головним редактором газети "Ратуша", а з 2003 року очолював інформвідділ "Інтера", відтоді і живе у столичному регіоні.

У певний період своєї діяльності критикував і висміював владу, зокрема, і Олександра Маркушина, радником якого тепер став. Згідно з останньою декларацією Степанюка, він та його дружина мають чотири земельні ділянки в Ірпені, будинок площею 175 м кв. та офіс у Львові. На банківських рахунках у Степанюка у 2023 році було майже 8 000 євро та 3 000 доларів. 

Зараз, відповідно до розпорядження мера, Степанюк проходить перевірку згідно із ЗУ "Про очищення влади". Попередником Степанюка у ролі радника мера Ірпеня Олександра Маркушина був депутат ІМР Андрій Літвинов, однак він залишив цю посаду через зарплатний скандал у міськраді.


Читати "Моя Київщина" у Telegram