#

Молодь Ірпеня співпрацюватиме з молодіжною радою Краматорська

28.05.2024 21:17
Молодь Ірпеня співпрацюватиме з молодіжною радою Краматорська
Фото з мережі інтернет

Віце-президентка Молодіжного парламенту Ірпеня Аліна Савенок та голова молодіжної ради Краматорська Денис Жаріков підписали меморандум про співпрацю 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Молодіжного парламенту Ірпеня. 

Меморандум передбачає реалізацію спільних заходів та втілення нових проєктів. В рамках співпраці обидві організації зосередяться на розвитку молодіжних ініціатив та створенні можливостей для активного залучення молоді до громадського життя. Підписання меморандуму стало важливим кроком у налагодженні партнерських відносин між молодіжними організаціями двох міст.

Аліна Савенок поділилася своїм досвідом та надала підтримку колегам у визначенні їхніх сильних сторін та можливих шляхів для подальшого росту, особливо з урахуванням того, що молодих людей у місті небагато.

Це партнерство має велике значення для наших організацій. Співпраця дозволить нам обмінюватися досвідом, об'єднувати зусилля для створення нових проєктів та заходів, спрямованих на розвиток молодіжних ініціатив у наших містах. Я впевнена, що разом ми зможемо зробити ще більше для підтримки та розвитку нашої молоді,

- зазначила віце-президентка МПІ Аліна Савенок.

Нагадаємо, що в Ірпінській громаді триває другий курс з підготовки цивільного населення до національного спротиву, під час якого інструктори Добровольчого формування та Муніципальної варти навчають всіх охочих за 15 напрямками базової військової підготовки.

Читати "Моя Київщина" у Facebook