#

Ірпінський дзюдоїст виборов срібну медаль на Кубку Європи (ФОТО)

11.08.2022 08:30
Денис Тупицький

Представник ірпінського спортивного клубу "Дзюдока" Денис Тупицький здобув "срібло" на Кубку Європи з дзюдо у столиці Латвії місті Рига ("Riga Senior European Cup 2022")

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" покликанням на "ITV news", про це розповіла керівниця клубу "Дзюдока" Олександра Старкова.

Денис Тупицький, представник спортклубу "Дзюдока" та студент Державного податкового університету, виступав у ваговій категорії 60 кг.

Зазначається, що на шляху до фіналу дзюдоїст достроково переміг трьох суперників. Зараз спортсмен готується до чемпіонату Європи.

Нагадаємо, що вихованці ірпінського спортивного клубу "Дзюдока" здобули три золоті, дві срібні та дві бронзові медалі на міжнародному турнірі з дзюдо, який відбувся у місті Лутракі, що у Греції. Також нещодавно представниця цього клубу Анастасія Чижевська посіла друге місце на Європейських іграх із дзюдо серед студентів, які пройшли у польському місті Лодзь.