#

Катував цивільних у морозильних камерах аеропорту Гостомеля: підозрюють окупанта

12.02.2024 17:00
Катував цивільних у морозильних камерах аеропорту Гостомеля: підозрюють окупанта
Фото з місця події

Офіцеру Росгвардії повідомили про підозру в утриманні та катуванні цивільних в морозильних камерах аеропорту Гостомеля

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу Київської обласної прокуратури.

За даними слідства, під час окупації Гостомеля у березні 2022 року підозрюваний спільно з підлеглими утримували на території авіаційного підприємства близько 100 осіб. Людей тримали у трьох неробочих морозильних камерах.

У приміщенні площею 6 кв. м перебувало 15 осіб, у більшій камері - близько 30. Серед утримуваних були як цивільні, так і військовополонені. Люди не мали необхідної медичної допомоги та достатнього харчування. Температура приміщень була максимально несприятлива, а також були відсутні вентиляція, світло, місця для сну та вбиральні.

Утримуваних били руками, ногами, прикладом автоматичної зброї. Катували електричним струмом, позбавляли повітря, одягнувши на голову поліетиленовий пакет, та імітували розстріл. Так окупанти намагались отримати від потерпілих інформацію про військово-політичне керівництво України, Збройні Сили України та осіб, які брали участь в АТО/ООС.

Нагадаємо, що заочно повідомлено про підозру чотирьом військовослужбовцям збройних сил рф за фактами порушення законів та звичаїв війни

Читати "Моя Київщина" у Facebook