#

Київщина очолила список областей по кількості кібербулінгу

22.11.2020 18:40
Київщина очолила список областей по кількості кібербулінгу
Фото з мережі інтернет

Аналітичне дослідження "Попередження та протидія кібербулінгу в дитячому середовищі України" показало, що найбільше кібербулінгу стається на Київщині

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку МОН у Facebook.

Під час Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу Docudays UA було проаналізовано ситуацію онлайн-цькуванням в Україні, українське та міжнародне законодавство, найкращі світові практики з попередження і протидії кібербулінгу. Команда Всеукраїнської кампанії оприлюднила аналітичне дослідження "Попередження та протидія кібербулінгу в дитячому середовищі України". Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці МОН.

Аналітики дослідження рекомендують розглядати "кібербулінг" як окремий термін, щоб визначити відповідальність за онлайн-цькування та як попереджувати й протидіяти цьому явищу, – йдеться у повідомленні.

Основні результати дослідження такі:

  • понад 18% рішень щодо булінгу стосуються випадків використання засобів електронних комунікацій, тобто дій, які завдали психологічних страждань і були вчинені за допомогою гаджетів в інтернеті;
  • найбільше протоколів щодо онлайн-цькування або ж кібербулінгу складено на  Київщині. Як з’ясувалося, частіше ображають хлопці (70%),  о ось страждають від кібербулінгу переважно дівчата (близько 80%);
  • з ’ясувалося , що найпоширенішими видами кібербулінгу в дитячому середовищі України є створення фейкових сторінок, поширення інтимних фото, тролінг та оприлюднення відеозаписів бійок.
  • також фокус-групи, проведені для дослідження серед вчителів, учнів, патрульних поліцейських та фахівців ювенальної превенції, показало свідчать, що поки немає способів подолання загроз кібербулінгу.

Нагадаємо, що нещодавно Держархів Київської області презентував Е-Архів, що надає цифрові копіїоригіналів документів, які зберігаються в його фондах.


Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: