Київщина знову серед лідерів у сфері фізичної культури та спорту

На засіданні Колегії Міністерства молоді та спорту України 2 квітня Київська область отримала відзнаку за успішну реалізацію соціального проєкту Президента України "Активні парки – локації здорової України"
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.
Київщина другий рік поспіль очолює рейтинг і має найбільшу кількість координаторів – 148 фахівців у 66 громадах, серед яких 10 ветеранів війни.
Також область відзначена нагородами за активну участь у підготовці та проведенні всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед закладів загальної середньої освіти за підсумками 2023-2024 навчального року.
За підсумками 2024 року перше місце серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл посіла «ДЮСШ з ушу та єдиноборств» (Бровари).
Найкращим серед закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю визнано Київський обласний ліцей фізичної культури і спорту.
Нагадаємо, що на Київщині діє 71 локація проєкту "Активні парки".