#

Київська ГЕС під загрозою: російські пропагандисти погрожують Києву затопленням

17.06.2024 12:12
Київська ГЕС під загрозою: російські пропагандисти погрожують Києву затопленням
Фото з мережі Інтернет

Пропагандист Володимир Соловйов обурився через те, що окупанти нібито "бережуть Київ"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Уніан".

Головний російський пропагандист Володимир Соловйов запропонував підірвати дамбу Київської ГЕС, щоб затопити столицю України.

Радник мера окупованого Маріуполя Петро Андрющенко опублікував відповідне відео з нового шоу пропагандиста. Посадовець зауважив, що росіяни більше не ховаються за своїми заявами, а відверто просувають ідею геноциду.

Вибачте, я реально не розумію, чому досі київська дамба досі стоїть. Я вважаю, що ми повинні перейти до позиції найжорстокішого покарання. Слухайте, вони нам "утюжать" Бєлгород, а ми намагаємося "зберегти" Київ,

– заявив Соловйов.

Його скандальні слова негативно сприйняв один з запрошених "експертів". Але рупор Кремля це не зупинило і він продовжив стверджувати про якусь "благородність" росіян. Як причину для такого теракту пропагандист вказав застереження керівника ГУР МО Кирила Буданова про долю незаконного Кримського мосту.

Андрющенко акцентував на тому, що ця заява прозвучала на тлі Саміту миру, який зараз проходить у Швейцарії, та слів Путіна про бажання досягти миру. 

Чудова нагода учасникам прийняти пропозиції України та союзників з одного боку. З іншого – вони навіть вже не ховаються. Яка там "денацифікація і демілітаризація". Просто знищ всіх українців – заклики до прямого геноциду. Ми й так знали, але пішло два роки та понад пів мільйона росіян, аби вони вже не ховалися,

– підсумував радник мера Маріуполя.

Нагадаємо, що як під час війни убивця з Фастівського СБУ замість тюрми легалізовується через Білоцерківський ТЦК.

Читати "Моя Київщина" у Facebook