Київська прокуратура та підприємці узгодили кроки для гарантій інвестицій

7 серпня 2025 року керівництво Київської обласної прокуратури провело робочу зустріч з представниками бізнесу та бізнес-асоціацій регіону
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Big Kyiv".
Захід організовано з урахуванням рішення РНБО від 21 липня 2025 року «Про запровадження правових і організаційних заходів щодо мораторію на безпідставні перевірки та втручання державних органів у діяльність бізнесу й стимулювання економічного зростання в Україні», введеного в дію Указом президента № 538/2025.
У зустрічі взяли участь керівник обласної прокуратури Дмитро Прокудін, перший заступник Петро Галушко, заступники Ігор Грабець та Олена Таможня, а також представники Територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ), Головного управління СБУ у місті Києві та Київській області, ДПС, слідчого управління Нацполіції та бізнес-спільноти.
Сторони обговорили захист суб’єктів господарської та інвестиційної діяльності, недопущення тиску на бізнес і забезпечення гарантій для залучення іноземних інвестицій.
За підсумками зустрічі домовилися про:
- налагодження регулярної співпраці між бізнес-асоціаціями та прокуратурою;
- обмін інформацією щодо випадків протиправного втручання правоохоронців у законну діяльність бізнесу;
- оперативне реагування на такі факти.
Нагадаємо, що Київщина та Ізраїль розширюють співпрацю у бізнесі, медицині та відбудові.
Читати "Моя Київщина" у Telegram