#

Костянтин Жеваго через борги втратив Білоцерківську ТЕЦ

11.12.2023 18:50
Костянтин Жеваго через борги втратив Білоцерківську ТЕЦ
Фото з мережі інтернет

Білоцерківська міська рада на початку грудня викупила єдиний майновий комплекс Білоцерківської ТЕЦ, яку Національний банк забрав у Костянтина Жеваго за борги

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на БізнесЦензор.

За даними у державному реєстрі речових прав, договір купівлі-продажу майна між Білою Церквою та НБУ підписали 30 листопада, новому власнику актив передали 6 грудня. Влада Білої Церкви викупила її у Нацбанку за 298,6 млн грн.

Національний банк став власником Білоцерківської ТЕЦ завдяки рішенню Господарського суду Київської області. У травні 2023 року він задовольнив позов НБУ про звернення стягнення на єдиний майновий комплекс ПрАТ "Білоцерківська ТЕЦ", переданий у заставу Нацбанку за зобов'язаннями банку "Фінанси та Кредит" Костянтина Жеваго за кредитами рефінансування.

20 вересня Білоцерківська міська рада запропонувала Нацбанку викупити ТЕЦ за 298,6 млн грн. Пов'язана з Жеваго компанія Mulready Ventures Limited намагалася заблокувати угоду в судах, але їй це не вдалося – 21 листопада Північний апеляційний господарський суд зняв заборону на продаж ТЕЦ.

Нагадаємо, що у Білій Церкві власник транспортної компанії "ТрансСіті" та один із лідерів перевезень у Києві Юрій Нестерчук запустив власне виробництво автобусів NEST.

Читати "Моя Київщина" у Facebook